DIODE ZENER 1W 33V ±5% DO214AC (SMA) SMT - 1SMA4752_R2_00001
3,74₺
Vergiler Hariç: 3,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1SMA4752_R2_00001
- SKU: 1SMA4752_R2_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 500 nA |
| Empedance (Zzt) | 45 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 33 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 33V ±5% DO214AC (SMA) SMT - 1SMA4752_R2_00001
, 1SMA4752_R2_00001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.