DIODE ZENER 1W 15V DO213AB (MELF) AEC-Q101 SMT - ZMY15-GS08
3,23₺
Vergiler Hariç: 2,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZMY15-GS08
- SKU: ZMY15-GS08
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO213AB (MELF) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 500 nA |
| Empedance (Zzt) | 4 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 15 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 15V DO213AB (MELF) AEC-Q101 SMT - ZMY15-GS08
, ZMY15-GS08
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.