DIODE ZENER 1W 110V ±5% DO214AC (SMA) SMT - 1SMA110ZA-HT
4,89₺
Vergiler Hariç: 4,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1SMA110ZA-HT
- SKU: 1SMA110ZA-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 5 uA |
| Empedance (Zzt) | 450 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 110 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 110V ±5% DO214AC (SMA) SMT - 1SMA110ZA-HT
, 1SMA110ZA-HT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.