DIODE U.FAST Single 1A 200V SMT DO214AA (SMB) - MURS120T3G
8,42₺
Vergiler Hariç: 7,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MURS120T3G
- SKU: MURS120T3G
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 35 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 1A 200V SMT DO214AA (SMB) - MURS120T3G
, MURS120T3G
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.