DIODE U.FAST N/A 60A 1200V SMT SMPD - DHG60U1200LA-ELA
1.026,98₺
Vergiler Hariç: 855,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DHG60U1200LA-ELA
- SKU: DHG60U1200LA-ELA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Sonic Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMPD |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 60 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 160 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST N/A 60A 1200V SMT SMPD - DHG60U1200LA-ELA
, DHG60U1200LA-ELA
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.