DIODE U.FAST DUAL CAT.15A 600V TO247-3 THT - BYV415W-600PQ
95,32₺
Vergiler Hariç: 79,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BYV415W-600PQ
- SKU: BYV415W-600PQ
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultrafast |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 15 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 45 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST DUAL CAT.15A 600V TO247-3 THT - BYV415W-600PQ
, BYV415W-600PQ
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.