DIODE U.FAST Dual Cat. 2x20A 1200V THT TO247-3 - DHG40C1200HB
211,68₺
Vergiler Hariç: 176,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DHG40C1200HB
- SKU: DHG40C1200HB
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Sonic Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 20 A (2x20 A) |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 200 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Dual Cat. 2x20A 1200V THT TO247-3 - DHG40C1200HB
, DHG40C1200HB
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.