DIODE TVS 600W 30.8V DO15 THT - P6KE36A-TKS
4,02₺
Vergiler Hariç: 3,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: P6KE36A-TKS
- SKU: P6KE36A-TKS
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 30.8 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 12 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 600W 30.8V DO15 THT - P6KE36A-TKS
, P6KE36A-TKS
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.