DIODE TVS 600W 28V SMA LITTELFUSE - TPSMA6L28A
15,95₺
Vergiler Hariç: 13,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TPSMA6L28A
- SKU: TPSMA6L28A
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO221AC (SMA) |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 28 V |
| Ters Akım | 1 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 13.3 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 600W 28V SMA LITTELFUSE - TPSMA6L28A
, TPSMA6L28A
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.