DIODE FAST SWITCHING SINGLE 200mA 75V SOD323 - MCL4148-TR3
2,92₺
Vergiler Hariç: 2,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCL4148-TR3
- SKU: MCL4148-TR3
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 (MicroMELF) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 75 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 8 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |
Etiketler:
DIODE FAST SWITCHING SINGLE 200mA 75V SOD323 - MCL4148-TR3
, MCL4148-TR3
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.