DIODE FAST SWITCHING Single 200mA 75V SMT SOD323 - 1N4148WS_R1_00001
0,68₺
Vergiler Hariç: 0,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N4148WS_R1_00001
- SKU: 1N4148WS_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 75 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST SWITCHING Single 200mA 75V SMT SOD323 - 1N4148WS_R1_00001
, 1N4148WS_R1_00001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.