DIODE FAST SWITCHING Single 150mA 100V SOD80 M.MEL - LL4148_R2_10001
0,52₺
Vergiler Hariç: 0,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL4148_R2_10001
- SKU: LL4148_R2_10001
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD80 (MiniMelf) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE FAST SWITCHING Single 150mA 100V SOD80 M.MEL - LL4148_R2_10001
, LL4148_R2_10001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.