DIODE FAST Single 3A 100V THT DO201AD - FR302
3,68₺
Vergiler Hariç: 3,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FR302
- SKU: FR302
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 (DO27) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 3 A |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 150 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST Single 3A 100V THT DO201AD - FR302
, FR302
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.