DIODE FAST SINGLE 1.1A 200V DO214AC (SMA) SMT - D1FL20U-5053
7,06₺
Vergiler Hariç: 5,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D1FL20U-5053
- SKU: D1FL20U-5053
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | SHINDENGEN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1.1 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 35 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST SINGLE 1.1A 200V DO214AC (SMA) SMT - D1FL20U-5053
, D1FL20U-5053
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.