DIODE FAST RECOVERY Single 800mA 700V SOD-128 - RFN1LAM7STFTR
8,92₺
Vergiler Hariç: 7,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFN1LAM7STFTR
- SKU: RFN1LAM7STFTR
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 800 mA |
| Voltaj (VRRM) | 700 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 45 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 800mA 700V SOD-128 - RFN1LAM7STFTR
, RFN1LAM7STFTR
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.