DIODE FAST RECOVERY Single 60A 200V TO3P (TO247) - DMG60UL20
82,00₺
Vergiler Hariç: 68,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DMG60UL20
- SKU: DMG60UL20
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 60 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 35 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 60A 200V TO3P (TO247) - DMG60UL20
, DMG60UL20
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.