DIODE FAST RECOVERY Single 3A 600V DO214AB (SMC) - ER3J-HT
5,84₺
Vergiler Hariç: 4,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ER3J-HT
- SKU: ER3J-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AB (SMC) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 3 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 35 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 3A 600V DO214AB (SMC) - ER3J-HT
, ER3J-HT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.