DIODE FAST RECOVERY Single 2A 1000V THT DO15 - FR207
1,45₺
Vergiler Hariç: 1,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FR207
- SKU: FR207
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | KINGTRONICS |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 2 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 500 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 2A 1000V THT DO15 - FR207
, FR207
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.