DIODE FAST RECOVERY Single 1A 800V SOD-128 - HS1KFS M3G
14,25₺
Vergiler Hariç: 11,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HS1KFS M3G
- SKU: HS1KFS M3G
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | TAIWAN SEMIC. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Efficiency Rectifier |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 800 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 75 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 1A 800V SOD-128 - HS1KFS M3G
, HS1KFS M3G
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.