DIODE FAST RECOVERY SINGLE 1A 100V THT DO41 - 1N4934-HT
1,51₺
Vergiler Hariç: 1,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N4934-HT
- SKU: 1N4934-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 200 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY SINGLE 1A 100V THT DO41 - 1N4934-HT
, 1N4934-HT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.