DIODE FAST RECOVERY Single 175A 1200V CHASSIS STUD - M0139SM120-(SM12PHN100)
10.017,26₺
Vergiler Hariç: 8.347,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M0139SM120-(SM12PHN100)
- SKU: M0139SM120-(SM12PHN100)
Urun Detaylari
| Kategori | Stud Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis & Stud |
| Kılıf / Kasa | STUD |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 175 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 175A 1200V CHASSIS STUD - M0139SM120-(SM12PHN100)
, M0139SM120-(SM12PHN100)
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.