DIODE FAST RECOVERY Single 15A 1000V THT TO238 - BYV60-1000
64,86₺
Vergiler Hariç: 54,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BYV60-1000
- SKU: BYV60-1000
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP (PHILIPS) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | TO238 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 15 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 600 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 15A 1000V THT TO238 - BYV60-1000
, BYV60-1000
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.