DIODE BRIDGE WITH FAST DIODE 60A 1200V 1PH SOT227B - VBE60-12A
1.010,37₺
Vergiler Hariç: 841,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBE60-12A
- SKU: VBE60-12A
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 250 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 60 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE WITH FAST DIODE 60A 1200V 1PH SOT227B - VBE60-12A
, VBE60-12A
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.