DIODE BRIDGE WITH FAST DIODE 19A 1200V 1PH IXYS - VBE17-12NO7
1.103,63₺
Vergiler Hariç: 919,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBE17-12NO7
- SKU: VBE17-12NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | ECO-PAC1 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 60 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 19 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE WITH FAST DIODE 19A 1200V 1PH IXYS - VBE17-12NO7
, VBE17-12NO7
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.