DIODE BRIDGE SCHOTTKY 1A 100V 1PH MICRO DIP/TDI SM - TS1100S_R1_00001
8,29₺
Vergiler Hariç: 6,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TS1100S_R1_00001
- SKU: TS1100S_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Bridge |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Micro DIP/TDI |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 100 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE SCHOTTKY 1A 100V 1PH MICRO DIP/TDI SM - TS1100S_R1_00001
, TS1100S_R1_00001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.