DIODE BRIDGE 90A 800V 1PH ECO-PAC2 - VBO88-08NO7
1.824,42₺
Vergiler Hariç: 1.520,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBO88-08NO7
- SKU: VBO88-08NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | ECO-PAC2 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 800 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 90 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 90A 800V 1PH ECO-PAC2 - VBO88-08NO7
, VBO88-08NO7
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.