DIODE BRIDGE 8A 1000V - KBU8M-HT
16,65₺
Vergiler Hariç: 13,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KBU8M-HT
- SKU: KBU8M-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-SIP-KBU |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 8 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.