DIODE BRIDGE 80A 1600V 3PH IXYS - VUO80-16NO1
2.699,77₺
Vergiler Hariç: 2.249,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUO80-16NO1
- SKU: VUO80-16NO1
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V1-A-Pack |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 40 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 80 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 80A 1600V 3PH IXYS - VUO80-16NO1
, VUO80-16NO1
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.