DIODE BRIDGE 6A 600V 1PH 4-SIP-5S THT - D5SB60-7000
38,01₺
Vergiler Hariç: 31,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D5SB60-7000
- SKU: D5SB60-7000
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | SHINDENGEN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-SIP-5S |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 600 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 6 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 6A 600V 1PH 4-SIP-5S THT - D5SB60-7000
, D5SB60-7000
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.