DIODE BRIDGE 60A 1600V 3PH THT - DF60NB160
1.903,60₺
Vergiler Hariç: 1.586,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DF60NB160
- SKU: DF60NB160
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 8 mA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 60 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 60A 1600V 3PH THT - DF60NB160
, DF60NB160
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.