DIODE BRIDGE 52A 1600V PWS-D - VBO52-16NO7
2.744,73₺
Vergiler Hariç: 2.287,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBO52-16NO7
- SKU: VBO52-16NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | PWS-D |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 40 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 60 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 52A 1600V PWS-D - VBO52-16NO7
, VBO52-16NO7
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.