DIODE BRIDGE 35A 1000V PLASTIC CASE HOTTEC - GBPC3510
58,32₺
Vergiler Hariç: 48,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GBPC3510
- SKU: GBPC3510
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | GBPC-W |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 35 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |