DIODE BRIDGE 34A 1200V 3PH+F.DIODES+THY IXYS - VUC36-12GO2
3.053,91₺
Vergiler Hariç: 2.544,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUC36-12GO2
- SKU: VUC36-12GO2
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | With Fast Diodes and Softstart Thyristor |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | KAMM |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 mA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 39 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 34A 1200V 3PH+F.DIODES+THY IXYS - VUC36-12GO2
, VUC36-12GO2
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.