DIODE BRIDGE 27A 1600V 3PH IXYS - VUO36-16NO8
897,15₺
Vergiler Hariç: 747,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUO36-16NO8
- SKU: VUO36-16NO8
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-B-5 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 40 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 27 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |