DIODE BRIDGE 25A 1600V 1PH FO-A CHASSIS - VBO25-16NO2
1.842,38₺
Vergiler Hariç: 1.535,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBO25-16NO2
- SKU: VBO25-16NO2
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-A |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 300 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 38 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 25A 1600V 1PH FO-A CHASSIS - VBO25-16NO2
, VBO25-16NO2
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.