DIODE BRIDGE 22A 1200V ISOPLUS I4-PAC STANDART - FBO16-12N
1.043,41₺
Vergiler Hariç: 869,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FBO16-12N
- SKU: FBO16-12N
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 20 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 22A 1200V ISOPLUS I4-PAC STANDART - FBO16-12N
, FBO16-12N
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.