DIODE ARR SCHOTT 40V 250MA SOT23 - BAT64-04
1,35₺
Vergiler Hariç: 1,13₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: BAT64-04
- SKU: BAT64-04
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | JIANGSU CHANGJIANG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Series |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 250 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |