DISTANCE PLASTİK YP-706 YÜKSELTME PARÇASI 6MM - YP-706
2,50₺
Vergiler Hariç: 2,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: YP-706
- SKU: YP-706
Ürün Detayları
| Kategori | LED Distansları |
| Üretici Firma | ALTINKAYA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | YP-706 |
| Distance Tipi | Led Round Spacer |
| Vida Dişli/Dişsiz | Unthreaded |
| Thread Size | M3 |
| Yükseklik | 6 mm |
| Dış Çap | 7 mm |
| İç Çaplar | 3.5 mm |
| Materyal | Polyamid 6 |
| Renk | Natural |