RES.(MELF) 0207 10K Ohms 1% 1W-SS 50PPM - M271UFF1002T20
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: M271UFF1002T20
  • SKU: M271UFF1002T20
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve Çip Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kılıf / Kasa(0207) MELF
Direnç Değeri10 k Ohms
Tolerans±1 %
Güç1 W-SS
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimMetal Film leadless Fixed
Uzunluk5.9 mm
Genişlik2.2 mm
YükseklikN/A
Çalışma Voltajı200 V