RES.C.FILM 1W-S 18 Ohms 5% WIREWOUND THT - KNPU1SJ0180A10
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: KNPU1SJ0180A10
  • SKU: KNPU1SJ0180A10
Ürün Detayları
KategoriTHT - DİP Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Paket TipiTAPE&BOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Pin TipiAxial
Direnç Değeri18 Ohms
Tolerans±5 %
Güç1 W-S
BileşimWire Wound
Özel ÖzellikUL Approved
UygulamalarN/A
Çalışma Voltajı500 V
Çap5.5 mm
Uzunluk16 mm
Genişlik28 mm