RES.(6432) 2512 75K Ohms 5% 1W 100PPM SMT - RC2512JK-0775KL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: RC2512JK-0775KL
  • SKU: RC2512JK-0775KL
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri75 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V