RES.(6432) 2512 5.6 Ohms 5% 2W 200PPM SMT - RC2512JK-7W5R6L
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: RC2512JK-7W5R6L
  • SKU: RC2512JK-7W5R6L
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri5.6 Ohms
Tolerans±5 %
Güç2 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V