RES.(6432) 2512 220 Ohm 5% 3W - 3522220RJT
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: 3522220RJT
  • SKU: 3522220RJT
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve Çip Dirençler
Üretici FirmaTE CONNECTIVITY
Paket TipiBOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri220 Ohms
Tolerans±5 %
Güç3 W
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı250 V