DIRECT PLUG TERMINALHEIGHT: 18.1 SİYAH - 7464100
247,18₺
Vergiler Hariç: 205,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 7464100
- SKU: 7464100
Ürün Detayları
| Kategori | Vida Tipi Konnektörler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Redcube WP-PLUG |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 12 Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Vida Ölçüsü | None |
| Genişlik | 14.8 mm |
| Uzunluk | 18.1 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy |
| Renk | Black |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.