TVS DIODE 24V 44V SOT-23-3 - DUP2105SOQ-7
8,56₺
Vergiler Hariç: 7,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DUP2105SOQ-7
- SKU: DUP2105SOQ-7
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 24 V |
| Ters Akım | 10 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 8 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 350 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TVS DIODE 24V 44V SOT-23-3 - DUP2105SOQ-7
, DUP2105SOQ-7
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.