TRANSISTOR DIS.6A 60V PNP SOT223 SMT - ZX5T1951GTA
20,41₺
Vergiler Hariç: 17,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZX5T1951GTA
- SKU: ZX5T1951GTA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | PNP |
| Akım | 6 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 90 V |
| Güç Tüketimi | 3 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |