TRANSISTOR DIS.600mA 60V PNP SOT363 SMT - MMDT2907A-7-F
4,64₺
Vergiler Hariç: 3,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMDT2907A-7-F
- SKU: MMDT2907A-7-F
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT363 |
| Transistör Tipi | Small Signal |
| Kanal | PNP |
| Akım | 600 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 60 V |
| Güç Tüketimi | 200 mW |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |