TRANSISTOR DIS.5A 50V PNP SOT23-3 - ZXTP2025FTA
29,09₺
Vergiler Hariç: 24,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZXTP2025FTA
- SKU: ZXTP2025FTA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | PNP |
| Akım | 5 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 50 V |
| Güç Tüketimi | 1.2 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |