TRANSISTOR DIS.500mA 80V PNP SOT23 MED.POWER SMT - FMMTA56TA
29,34₺
Vergiler Hariç: 24,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FMMTA56TA
- SKU: FMMTA56TA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | PNP |
| Akım | 500 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 80 V |
| Güç Tüketimi | 330 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |