IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT25 - LMV321WG-7
7,29₺
Vergiler Hariç: 6,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LMV321WG-7
- SKU: LMV321WG-7
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT25 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 110 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1.7 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | General Purpose, Low Voltage, Rail-to-Rail Output Operational Amplifiers |